Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Stoisko w Targach Kielce 2018

W 2018 r. kieleckie startupy będą miały okazję wystawiać się w Targach Kielce podczas prestiżowych wydarzeń targowych. Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce na mocy porozumienia ze spółką Targi Kielce S.A. organizuje bezpłatne stoisko dla startupów.

Nabór na wybrane wydarzenia targowe jest każdorazowo ogłaszany poprzez stronę www.invest.kielce.pl w zakładce „Aktualności” oraz poprzez inne kanały informacyjne. Wybór startupów następuje w drodze konkursu przeprowadzanego przez COI Kielce (Wydział Rozwoju i Rewitalizacji Miasta).

Zachęcamy jednak do bieżącego kontaktu z zespołem COI i zgłaszania zapotrzebowania na stoisko targowe z jednomiesięcznym wyprzedzeniem – zapewnimy wówczas stoisko zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne istotne informacje są zamieszczone poniżej do pobrania.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 2 Karta oceny formularza
Załącznik nr 3 Karta oceny prezentacji
Załącznik nr 4 Oświadcznie uczestnika

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Centrum Obsługi Inwestora UM Kielce: http://www.invest.kielce.pl/kontakt
Inwestuj w Kielcach