Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Centrum Obsługi Inwestora

Jesteśmy młodym zespołem, który na przestrzeni 8 ostatnich lat był wielokrotnie doceniany przez inwestorów za biznesowe podejście, otwartość i kompetencje w zakresie znajomości lokalnego rynku i jego realiów.
 
Jako Centrum Obsługi Inwestora działające w Wydziale Rozwoju i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Kielce odpowiadamy za pierwszy kontakt z osobami zainteresowanymi procesem inwestycyjnym w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym /KOF/.
 

  • Udzielamy kompleksowego wsparcia firmom zainteresowanym lokowaniem inwestycji w KOF od wyboru lokalizacji inwestycji po jej sfinalizowanie. Świadczymy usługę opieki poinwestycyjnej.
  • Co kwartał aktualizujemy internetową bazę ofert inwestycyjnych zawierająca kilkadziesiąt ofert typu tereny (greenfields, brownfields), hale i biura, projekty PPP. Baza wykonana w technologii GIS jest dostępna tutaj.
  • Wyjaśniamy zawiłości polskiego prawa inwestorom zagranicznym, których obsługujemy w 6 językach. Pomagamy nawiązywać kontakty biznesowe z lokalnymi partnerami, przyjmujemy i wysyłamy misje handlowo-inwestycyjne.  
  • Dostarczamy aktualną wiedzę o stanie gospodarki w KOF.  
  • Wspieramy w działaniach promocyjnych lokalne przedsiębiorstwa.  
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie, pracujemy na standardach wyznaczonych przez Agencję.„Jeszcze raz pragnę serdecznie i szczerze podziękować za wspaniałą obsługę podczas wizyty i spotkań w Kielcach. Państwa wiedza, znajomość lokalnego rynku i jego realiów są doprawdy nie do przecenienia. W mojej sześcioletniej karierze jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim zespołem jak Państwa.”                               Inwestor, sektor BPO, wrzesień 2012


Zapraszamy do współpracy!

Inwestuj w Kielcach