Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Diagnoza społeczno - gospodarcza - Program wspierania przedsiębiorczości

Udostępniamy wyniki Diagnozy społeczno - gospodarczej przeprowadzonej w ramach prac nad Programem wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce w okresie wrzesień 2017 - styczeń 2018. Niniejszy dokument zawiera ciekawe dane ilustrujące obecną sytuację Kielc wg dokumentów strategicznych i danych statystycznych oraz obraz miasta widziany oczami mieszkańców.

Dokument zawiera zwięzłe odniesienie do strategicznych dokumentów, które podejmują kwestie potencjału Kielc w różnych obszarach tematycznych, w szczególności w o obszarze rozwoju przedsiębiorczości i lokalnej gospodarki.   

Diagnoza w skrótowy sposób, ilustrowany danymi statystycznymi, przedstawia aktualną sytuację ekonomiczną i demograficzną Kielc w porównaniu z takimi miastami jak: Toruń, Rzeszów, Olsztyn, Lublin i Białystok. 

W dokumencie zaprezentowano także wnioski z dyskusji podejmowanych przez mieszkańców Kielc i gmin Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach wywiadów grupowych oraz badań ankietowych.

Zachęcamy wszystkich do tej ciekawej i przystępnej lektury (do pobrania tutaj: Diagnoza społeczno-gospodarcza_Program wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce).
Inwestuj w Kielcach