Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Startup Weekend

Ideą Startup Weekendu jest wspólna praca zespołów, składających się ze specjalistów różnych dziedzin. To 3-dniowe wydarzenie, trwające bez przerwy, ma na celu skompletowanie zespołu, który w ciągu 54 godzin przygotuje podłoże dla nowego startupu - prototyp usługi, serwisu czy aplikacji.
Zadaniem uczestników będzie wymyślenie modelu biznesowego dla swojego nowatorskiego pomysłu. Pomocą służyć będą mentorzy, czyli przedsiębiorcy z długoletnim stażem w biznesie – inwestorzy i specjaliści branżowi, którzy dzielić się będą wiedzą i doświadczeniem.

 

Przy współudziale Miasta Kielce odbyły się już dwie edycje Startup Weekend Kielce (marzec oraz październik 2016).

Inicjatywa Startup Weekend ma zasięg międzynarodowy. W każdym miejscu na świecie odbywa się w analogiczny sposób -  każdy może wejść na scenę i zaprezentować pomysł na biznes, tak aby zachęcić innych do przyłączenia się do zespołu. Startup Weekend wieńczy prezentacja końcowych efektów pracy zespołów. Najlepsze pomysły zostają nagrodzone.
 
Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Maciejem Balasińskim, lokalnym przedstawicielem Startup Poland; tel. 505032236, email: maciej.balasinski@europe.com, oraz pod tym adresem: http://crossweb.pl/wydarzenia/startup-weekend-kielce-2016/

Informacje dotyczące Weekendu będą na bieżąco aktualizowane.

Fanpage SWKielce na Facebook -u.


bilet
Inwestuj w Kielcach