Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

O nas

Jesteśmy młodym zespołem, który na przestrzeni ostatnich lat był wielokrotnie doceniany przez inwestorów za biznesowe podejście, otwartość i kompetencje w zakresie znajomości lokalnego rynku i jego realiów.
 
Jako Centrum Obsługi Inwestora działające w Wydziale Rozwoju i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Kielce odpowiadamy za pierwszy kontakt z osobami zainteresowanymi procesem inwestycyjnym w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnzm /KOF/.
 

  • Udzielamy kompleksowego wsparcia firmom zainteresowanym lokowaniem inwestycji w KOF od wyboru lokalizacji inwestycji po jej sfinalizowanie. Świadczymy usługę opieki proinwestycyjnej.
  • Co pół roku aktualizujemy internetową bazę ofert inwestycyjnych zawierająca kilkadziesiąt ofert typu tereny (greenfields, brownfields), hale i biura, projekty PPP. Baza wykonana w technologii GIS jest dostępna tutaj.
  • Wyjaśniamy zawiłości polskiego prawa inwestorom zagranicznym, których obsługujemy w kilku językach. Pomagamy nawiązywać kontakty biznesowe z lokalnymi partnerami, przyjmujemy i wysyłamy misje handlowo-inwestycyjne.  
  • Dostarczamy aktualną wiedzę o stanie gospodarki w KOF.  
  • Wspieramy w działaniach promocyjnych lokalne przedsiębiorstwa.  
  • Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. w Warszawie, pracujemy na standardach wyznaczonych przez Agencję.


Zapraszamy do współpracy!

 

Inwestuj w Kielcach