Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Stoisko w Targach Kielce 2016

W 2016 roku Centrum Obsługi Inwestora UM Kielce wystartowało z inicjatywą organizacji bezpłatnego stoiska dla startupów - osób posiadających ciekawe pomysły na biznes, wpisujące się w branżę nowych technologii. Pierwsza edycja miała miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, druga podczas Targów Innowacji i Nowych Technologii Inno-Tech Expo. Inicjatywa jest realizowana we współpracy z Targami Kielce S.A. oraz Kieleckim Parkiem Technologicznym.

Aby skorzystać z bezpłatnego stoiska dla startupów należy w odpowiednim terminie przesłać zgłoszenie do Urzędu Miasta Kielce, drogą mailową na adres coi@um.kielce.pl. Nabór ma formę konkursu, w wyniku którego zostaną wybrane najciekawsze i najlepiej rokujące pomysły. Nabór uruchamiany jest na kilka tygodni przed datą rozpoczęcia targów.

Regulamin naboru na targi do do pobrania: Regulamin_MSPO Regulamin INNO-TECH

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie.
 

Informacje o najbliższym naborze wkrótce - zachęcamy do sledzenia strony www.invest.kielce.pl


IMG_9204

Więcej informacji pod numerem tel.: 41 36 76 557.

Inwestuj w Kielcach