Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Badania fokusowe

UWAGA!!! Zapraszamy do udziału w badaniach fokusowych, które odbędą się w styczniu 2018!

W ramach przygotowania dokumentu operacyjnego Program wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku w styczniu i lutym  2018 planuje organizację badań fokusowych. Dyskusje będą zorganizowane w centrum miasta o dogodnej godzinie dla osób uczestniczących.
 
Celem spotkań jest dalsza dyskusja na temat potrzeb i oczekiwań odnośnie działań zmierzających do poprawy warunków funkcjonowania firm, jak również zachęcania kielczan do rozpoczynania działalności biznesowej.
 
Jeśli są Państwo przedstawicielami poniżej wskazanych grup i zechcą Państwo współuczestniczyć w przygotowaniu Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce, zapraszamy do udziału w dyskusjach. Mogą w nich wziąć udział osoby mieszkające lub pracujące w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym, obejmującym Kielce, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedzianą Górę, Morawicę, Piekoszów, Sitkówkę-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk.

W szczególności zapraszamy przedstawicieli:
  • samorządów gminnych z obszaru KOF  – 23 styczeń, godz. 12.30
  • instytucji otoczenia biznesu i urzędów pracy – 23 styczeń, godz. 14.30
  • dużych i średnich firm – 24 styczeń, godz. 17.00
  • mikro i małych firmy– 25 styczeń, godz. 17.00
  • startupów i studentów – 26 styczeń, godz. 17.00
 
Możliwe jest podanie kolejnych terminów w sytuacji, gdy na badania zgłosi sie wielu chętnych. Szczegółowych informacji na temat terminów, miejsca, rekrutacji na badania udziela ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, któej Urząd Miasta Kielce zlecił prace nad Programeml.groblewski@asm-poland.com.pl, telefon 697 122 860.
 
Zgłoszenia do udziału w badaniach przyjmowane są drogą mailową na adres e-mail przedstawiciela firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku: 
l.groblewski@asm-poland.com.pl  lub pod numerem telefonu: 697 122 860.
Inwestuj w Kielcach