Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Startup World Cup 2017 - KPT on board!

Kilkanaście start-upów, rozwijających się w ramach platformy TechnoparkBiznesHub Kieleckiego Parku Technologicznego, zaprezentuje swoje pomysły na biznes, podczas Startup World Cup 2017 w San Francisco. Dla młodych przedsiębiorców będzie to ogromne doświadczenie oraz szansa na poszerzenie kontaktów, a przede wszystkim zdobycie nowych kompetencji i umiejętności biznesowych.
Wyjazd odbędzie się w dniach 23-24 marca br.

Młodzi, kreatywni, myślący globalnie, a ich pomysły na biznes mieszczą się w realiach ekonomicznych. Oto profil kieleckiego start-upu. Są też odważni, bo ich pomysły obarczone są dużym ryzykiem niepowodzenia. Mimo to zdecydowali się zawalczyć o swoje marzenia. 60 pomysłodawców, którzy przeszli do etapu inkubacji w ramach platformy TechnoparkBiznesHub pod okiem specjalistów ciężko pracuje nas swoimi produktami. Przed nimi Demo Day i szansa na otrzymanie rekomendacji, a co za tym idzie, możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji na rozwój.

image_gallery

Oprócz kompleksowego wsparcia, jakie oferuje TechnoparkBiznesHub, 13 z nich będzie miało możliwość prezentacji swoich pomysłów na biznes przed największymi na świecie funduszami inwestycyjnymi. W ramach projektu w dniach 23-24 marca organizowany jest wyjazd do San Francisco na Startup World Cup 2017. – To dla nich gigantyczne doświadczenie, szansa na poszerzenie sieci kontaktów międzynarodowych, nabycie nowych kompetencji i umiejętności biznesowych od autorytetów branży - mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego.

Startup World Cup to projekt o globalnym zasięgu, gromadzi zainteresowanych start-upami w jednym miejscu. Mentorami podczas warsztatów będą eksperci ze słynnej Doliny Krzemowej. – Model funkcjonowania Parku inspirowany jest tym miejscem. To doskonały wzór do naśladowania. Start-upy będą więc mogły podpatrzeć, jak funkcjonuje tamtejszy ekosystem – dodaje Szymon Mazurkiewicz. Znane nazwiska zdradzą jak zbudować silny start-up i odnieść globalny sukces. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 100 inwestorów i ponad 500 start-upów z całego świata.

W tym samym czasie, w dniach 20-24 marca, część ze start-upów z platformy TechnoparkBiznesHub (17 osób) weźmie udział w targach CeBit w Hanowerze. To jedyna impreza targowa na świecie prezentująca pełną ofertę informatyki i telekomunikacji, skoncentrowana w jednym miejscu i w tym samym czasie. Jest także największym światowym forum międzynarodowych kontaktów we wspomnianych dziedzinach.

Źródło informacji: www.technopark.kielce.pl

Inwestuj w Kielcach