Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

ANKIETA CoNaStartup

Na Platformie Idea Kielce, w zakładce Wypowiedz Się!  udostępniliśmy ankietę, skierowaną do zainteresowanych udziałem w imprezach targowych i warsztatach start-upów.

Miasto Kielce jest współorganizatorem inicjatywy bezpłatnego stoiska w Targach Kielce, na najważniejszych branżowych targach i wystawach. Do tej pory udało się zapewnić stoisko na prestiżowym MSPO we wrześniu oraz INNO-TECH EXPO w październiku. Inicjatywa organizacji stoiska spotkała się z szerokim zainteresowaniem – udało nam się wypromować kilka start-upów, wśród których znalazł się także zwycięzca II edycji Startup Weekend Kielce. Jest to ciekawa inicjatywa pozwalająca młodym osobom z pomysłem na biznes zaprezentować swój potencjał.

Poniższe badanie ankietowe ma na celu pokazanie, w jakim kierunku miasto powinno pójść aby dostosować oferowane start-upom formy pomocy do ich oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy do wypełnienia ankiety! Chętnie zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami.

Ankieta dostępna pod tym linkiem: http://wypowiedzsie.kielce.eu/conastartup.html
Bez�tytułu


Do zobaczenia na kolejnych targach!!!
Inwestuj w Kielcach