Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Konkurs „Twój startup w Targach Kielce” – targi MSPO

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce (COI Kielce) rozpoczyna nabór na  najważniejsze w Polsce targi przemysłu obronnego MSPO odbywające się corocznie w Kielcach. Do konkursu „Twój startup w Targach Kielce” mogą przystąpić wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które posiadają ciekawy projekt biznesowy i poszukują partnerów biznesowych do zrealizowania go.  Nagrodą jest możliwość wystawienia się na wybranych wydarzeniach targowych na samodzielnym stoisku (lub stoisku dzielonym z innym startupem) bez ponoszenia kosztów wynajmu powietrzni targowej.

Aby wziąć udział w targach MSPO w dniach 4-7 września b.r. jako pełnoprawny wystawca,  należy złożyć formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 sierpnia:
 
w formie skanu na adres:
coi@um.kielce.pl
 
w formie oryginału drogą pocztową lub osobiście na adres: 
Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce
Strycharska 6, 25-659 Kielce, pok. 706,
 
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.invest.kielce.pl/stoisko-w-targach-kielce-2018-5
Do konkursu można zgłaszać najróżniejsze pomysły, które wpisują się w szeroko rozumianą tematykę obronną. Na targach istnieje możliwość pozyskania współpracowników, kontrahentów, klientów i ciekawych partnerów, którzy pomogą rozwinąć pomysł na biznes lub skomercjalizować produkt. Nasze doświadczenia pokazują, iż udział w targach zawsze przynosi ciekawe doświadczenia i inspiruje do działania. Na stoisku dla startupów prezentowane są pomysły o różnym stopniu gotowości, a zespół COI Kielce stara się maksymalnie uprościć procedury. Wspieramy startupy zarówno podczas targów, jak i podczas dalszej współpracy. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny: 41 36 76 557 lub mailowy: coi@um.kielce.pl.

IMG_9002

« Wróć

Inwestuj w Kielcach