Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Konkurs „Twój startup w Targach Kielce”

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce rozpoczyna pierwszy w tym roku konkursTwój startup w Targach Kielce”.  Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które posiadają ciekawy projekt biznesowy i poszukują partnerów biznesowych do zrealizowania go.  Nagrodą jest możliwość wystawienia się na wybranych wydarzeniach targowych na samodzielnym stoisku (lub stoisku dzielonym z innym startupem) bez ponoszenia kosztów wynajmu powietrzni targowej.

Obecnie ogłaszamy nabór na Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 22-25 maja. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży tworzyw sztucznych w Polsce, znane i rozpoznawalne także za granicą. Obecność ponad 800 wystawców z 36 krajów oraz wielu gości zwiedzających wystawę umożliwia pozyskanie ciekawych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych kontrahentów.

Aby wziąć udział w targach PLASPOL, należy złożyć formularz zgłoszeniowy w terminie do 15 maja:
 
w formie skanu na adres:
coi@um.kielce.pl
 
w formie oryginału drogą pocztową lub osobiście na adres:
Centrum Obsługi Inwestora, Urząd Miasta Kielce
Strycharska 6, 25-659 Kielce
pok. 706,
 
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: http://www.invest.kielce.pl/stoisko-w-targach-kielce-2018-5
Procedura konkursowa jest bardzo prosta a organizatorzy konkursu dokładają wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Liczymy na to, iż Państwo jako startupy opuścicie targi w przekonaniu, iż warto było poświęcić na nie swój czas. 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach