Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Kieleckie wydawnictwo Charaktery na rynkach zagranicznych

Pierwszy numer kwartalnika "Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin" (Wydawnictwo Charaktery) ukaże się w Niemczech, Austrii i Szwajcarii 14 lutego 2018 roku. Pismo będzie składane w Kielcach i drukowane w Polsce, niemiecki partner będzie dystrybutorem. Nakład pierwszego numeru to 36 tys. egz. Wydawnictwo Charaktery wydaje swój magazyn w Polsce od 1997 roku.  

 
Wydawnictwo Charaktery od ponad 20 lat jest bardzo mocno obecne na polskim rynku prasy i książki. Jego główny produkt, czyli magazyn psychologiczny „Charaktery”, to najstarsze i największe polskie czasopismo, popularyzujące rzetelną wiedzę psychologiczną.  Teraz  Wydawnictwo Charaktery zmierzy się z zupełnie nowym wyzwaniem, niezwykle trudnym, ale i intrygującym – 14 lutego ukaże się w Niemczech pierwszy niemieckojęzyczny numer kwartalnika „Psychologie und Leben. Das Internationale Psychologie-Magazin”, przygotowanego przez zespół „Charakterów”. Co bardzo ważne, „Psychologie und Leben” nie będzie zbiorem tłumaczeń tekstów z polskiego czasopisma – to zupełnie nowy magazyn psychologiczny!

Media o nowych rynkach wydawnictwa: Wirtualne Media, Press, MediaFM, PublicRelations

Źródło informacji: charaktery.eu

« Wróć

Inwestuj w Kielcach