Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

VIVE Transport z certyfikatem TAPA

VIVE Transport jako pierwsza ze spółek Grupy VIVE i jedna z kilku w Polsce uzyskała certyfikat TAPA.  Potwierdza on najwyższą jakość usług logistyki transportowej spółki. Dla Grupy VIVE to ważny krok w kierunku zagwarantowania najwyższych norm bezpieczeństwa w zwinnym łańcuchu dostaw, ale też możliwość zaoferowania nowych usług.
 
Tym samy VIVE Transport dołącza do elitarnego grona najbardziej renomowanych globalnych operatorów takich jak np. Scheneker, DHL, Danzas itp. Otwiera to również drogę spółkom logistycznym Grupy VIVE do obsługi łańcuchów dostaw najbardziej znaczących producentów m.in. markowej odzieży, elektroniki i wielu innych wartościowych dóbr konsumpcyjnych.
 
Certyfikacja procesów logistyki transportowej i magazynowej jest kolejnym elementem konsekwentnie realizowanej przez spółkę strategii oferowania klientom wyselekcjonowanych usług w ramach zwinnego łańcucha dostaw. To co nas wyróżnia w sposobie prowadzenia biznesu to konsekwentne tworzenie, z klientami i interesariuszami,  łańcucha wspólnych wartości w logistyce. Uzyskany certyfikat jest tego kolejnym dowodem” – powiedział Grzegorz S. Woelke, Prezes Zarządu VIVE Transport i VIVE Logistic Services.
 
To wielki krok w dziedzinie standaryzacji na najwyższym poziomie procesu przewozowego realizowanego dla VIVE Group i ‎klientów zewnętrznych. Przyznanie certyfikatu TAPA otwiera nam drogę do obsługi najbardziej renomowanych klientów. Osiągniecie to nie byłoby możliwe bez wysiłku i zaangażowania wszystkich osób, które codziennie tworzą nasz łańcuch dostaw: kierowców, spedytorów, dyspozytorów, służb wsparcia.  Pozytywny audyt naszych procesów transportowych jest dowodem na to, że po kilkuletniej ewolucyjnej restrukturyzacji zwinny łańcuch dostaw z zastosowaniem nadwozi wymiennych awansuje do grupy produktów logistycznych Premium, uznanych w skali międzynarodowej.” – dodał Woelke.
 
TAPA (Technology Asset Protections Association) to Związek Ochrony Aktywów Technologicznych. To także międzynarodowa organizacja zajmująca się szeroko pojętym bezpieczeństwem dostaw w branży zaawansowanych technologii. Firmy, które powadzą działalność według Wymagań Bezpieczeństwa Przewozu (FRS) otrzymują od organizacji specjalne certyfikaty, które stanowią dla klientów informację, że dany przewoźnik jest partnerem godnym zaufania i zapewnia nienaruszalność towarów podczas transportu i magazynowania.

VIVE Transport

Jedno z największych na polskim rynku prywatnych przedsiębiorstw transportowo-spedycyjnych, specjalizujących się w przewozach wysokokubaturowych nadwoziami wymiennymi. Do klientów firmy należą wiodące polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa z branży automotive, opakowań, AGD, meblarskiej, materiałów izolacyjnych i przetwórstwa drzewnego. VIVE Transport dysponuje 80 zestawami przestrzennymi oraz 700 nadwoziami wymiennymi typu BDF. Posiadana przez firmę flota składa się z pojazdów marki DAF, VOLVO i SCANIA, nie starszych niż 3 letnie. Wszystkie pojazdy i nadwozia wymienne monitorowane są w systemie GPS TRANSICS zintegrowanym z systemem ERP Speed i prowadzone w załogach dwuosobowych. Głównymi kierunkami działalności przewozowej spółki są: Niemcy, Szwajcaria, Dania, Holandia, Belgia, Francja, Włochy i Czechy.

Źródło: VIVE Group
 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach