Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

The BSS Tour Kielce

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na bezpłatną konferencję "The BSS Tour Kielce. Forum Parków Technologicznych", która odbędzie się 14 listopada 2018 r. w Kieleckim Parku Technologicznym. Organizatorem konferencji jest Fundacja Pro Progressio, która od ponad pieciu lat wspiera rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu, natomiast Miasto Kielce jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Motywem przewodnim "The BSS Tour Kielce" będzie efektywne wspieranie rozwoju start-upów, a także potencjał parków technologicznych jako solidnego fundamentu dla rozbudowy kluczowych obszarów polskiej gospodarki. Do dyskusji zostali zaproszeni delegaci odpowiadający za zarządzanie największymi Parkami w naszym kraju, przedstawiciele Specjalnych Stref Ekonomicznych, a także eksperci w zarządzaniu przestrzenią, którzy poruszą tematy z obszaru środowiska pracy oraz wykorzystania powierzchni biurowych dostępnych w parkach na inne cele, jak np. na przedszkola przyzakładowe, czy co-worki.

"Forum Parków Technologicznych" to networking na najwyższym poziomie, gdyż po rejestracji dostajecie Państwo możliwość umawiania spotkań z uczestnikami konferencji przez system Event Tiger.

Wśród omawianych zagadnień pojawią się m.in.:
  • czynniki wpływające na specjalizację Parków w Polsce;
  • metody wspierania rozwoju start-upów w naszym kraju;
  • narzędzia, procedury i procesy, jakimi dysponują Parki Technologiczne;
  • przykłady dobrych praktyk akceleracji biznesu;
  • możliwości tworzenia popularnych obecnie co-worków w Parkach Technologicznych;
  • najnowsze dane dotyczące liczebności i możliwości Parków i Stref Ekonomicznych w Polsce;
  • fakty i mity krążące wokół współpracy pomiędzy Parkami Technologicznymi a Strefami Ekonomicznymi;
  • potencjał inwestycyjny i dalszy kierunek rozwoju gospodarczego Miasta Kielce.
Konferencja jest przeznaczona dla osób zarządzających, menedżerów, kierowników i dyrektorów zarówno parków technologicznych i stref ekonomicznych, jak i przedsiębiorców korzystający z ich usług oraz organizacji bezpośredniego otoczenia branży startupowej.

Bezpłatne uczestnictwo w konferencji gwarantuje obowiązkowa rejestracja.
Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.bsstour.com/kielce.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach