Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

TechKlub Kielce wokół technologii mobilnych

Wczoraj, 7 grudnia w Instytucie Dizajnu w Kielcach miało miejsce ostatnie w tym roku spotkanie TechKlub Kielce. Motywem przewodnim spotkania były nowoczesne technologie mobilne.

Swoje spojrzenie na technologie mobilne przedstawili: Arkadiusz Radek (Product Designer w firmie Nitro Digital), Marcin Gruszka (Rzecznik Prasowy sieci komórkowej Play) oraz Tomasz Szulkowski (Dyrektor w firmie Mobext Poland). Dyskutowano m.in. o roli i wpływie technologii mobilnych na wybory konsumenckie, procesie budowania technologii mobilnych, czy też wykorzystaniu technologii mobilnych w strategiach marketingowych firm.       
TechKlub Kielce 2
Miasto Kielce, jako partner wydarzenia, również aktywnie uczestniczyło w spotkaniu. Pracownicy Centrum Obsługi Inwestora UM Kielce opowiedzieli uczestnikom TechKlubu m.in. o tym, jak nasze miasto wspiera rozwój lokalnej społeczności start-upowej, a także o tym co ma do zaoferowania młodym i przedsiębiorczym ludziom.  

TechKlub to cykl spotkań dla osób, które są zainteresowane rozwijaniem i wdrażaniem nowatorskich modeli biznesowych oraz innowacyjnych technologii. Kolejne spotkanie TechKlub Kielce już w 2018 roku.
 
Więcej informacji o inicjtywie: http://sektor3-0.pl/techklub/kielce/
 
TechKlub 1 TechKlub 2 TechKlub 3 TechKlub 4 TechKlub 5 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach