Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Podłogowe Panele Grzewcze CREO

XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO to najważniejsze wydarzenie branży sakralnej w Europie, które odbyło się w Kielcach w dniach 11 - 13 czerwca b.r. W tegorocznej edycji targów wziął udział jeden z kieleckich statupów, który został wyłoniony w konkursie Urzędu Miasta Kielce Twój startup w Targach Kielce. 

Creo Engineering to inicjatywa pana Piotra Włodarskiego, który od kilku lat produkuje i z powodzeniem sprzedaje panele grzewcze przeznaczone głównie do kościołów. Spełniają one ważną funkcję - zapewniają ciepło podczas świadczenia posługi przez kapłanów w chłodnych zazwyczaj pomieszczeniach kościelnych. Grzewcze panele podłogowe mogą być montowane w konfesjonałach, przy ołtarzach i w innych miejscach, gdzie jest to wymagane. Panele Creo Engineering cechują sie wysoką estetyką, dużą odpornością na zniszczenia i łatwością w montażu. Mogą być układane na każdym rodzaju powierzchni i dopasowane do różnorodnych kształtów. Ich konstrukcja jest unikalna w porównaniu z produktami konkurencyjnymi i zapewnia bardzo efektywne wykorzystywanie energii elektrycznej. Dlatego panele CREO cieszą się uznaniem nabywców, o czym świadczą klienci powracający do CREO Engineering na targach SACROEXPO.  

IMAG2971

Podczas targów, oprócz prezentacji akcesoriów, wyposażenia i sztuki sakralnej, odbyły się ciekawe konferencje, seminaria i spotkania. Gościem na Targach był. m.in. Wojciech Cejrowski, który sa stoisku Wydawnictwa Bernardinum podpisywał swoje książki podróżnicze. Do panelu dyskusyjnego zaproszona została natomiast siostra Małgorzata Chmielewska oraz dziennikarz Tomasz Terlikowski. 

IMAG2984

« Wróć

Inwestuj w Kielcach