Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

"SUPON" Sp. z o.o. - z cyklu Biznes Newsroom

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON Sp. z o.o. jest liderem w regionie w kwestii wyposażenia w środki ochrony osobistej i sprzęt BHP oraz systemów bezpieczeństwa PPOŻ.

Firma SUPON Sp. z o.o. powstała w Kielcach w 1958 r. i działała jako przedsiębiorstwo państwowe. W wyniku prywatyzacji pracowniczej w 2000 roku z powodzeniem funkcjonuje jako Przedsiębiorstwo Handlowo –Techniczne SUPON Sp. z o.o. Od blisko 60 lat firma zabezpiecza i chroni mienie oraz życie mieszkańców poprzez montaż, serwis i monitoring systemów bezpieczeństwa (pożarowego, antywłamaniowego, sprzęt gaśniczy) w budynkach przedsiębiorstw, administracji państwowej, samorządowej oraz pomocy społecznej. SUPON odgrywa także istotną rolę we wspomaganiu pracodawców i pracowników przedsiębiorstw oraz instytucji w kompleksowe wyposażenie w środki ochrony osobistej i sprzęt BHP.
DSC03433
Nasz sprzęt – Wasze bezpieczeństwo. Komfort Bezpiecznej Pracy” - firma w ten sposób określa swoją misję  i wydaje się, że ma to w dużej mierze odzwierciedlenie w rzeczywistości. Świadczy o tym wysoka pozycja na rynku , a także to, że firma poszerza swoją działalność. Firma posiada samodzielny oddział w Katowicach oraz trzy jednostki terenowe w Jędrzejowie, Starachowicach i Grzybowie. Doświadczenie przedsiębiorstwa na rynku pozwoliło na uzyskanie wśród uczestników rynku oraz władz i społeczności lokalnej statusu organizacji o wysokiej wiarygodności i wysokiej kulturze przedsiębiorczości. Spowodowane to było m.in. tym, że SUPON współpracuje a właściwie tworzy wraz z takimi instytucjami jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Straż Pożarna, Urząd Górniczy, Urząd Dozoru Technicznego, Urząd Komunikacji Elektronicznej   i Policja system bezpieczeństwa ludzi i mienia.
IMG_4787
O wysokiej pozycji firmy w regionie świadczy wiele nagród, które firma otrzymała na przestrzeni ostatnich kilku lat za swą działalność. A są to m.in. wyróżnienie Diamenty Forbesa, Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej w kategorii „Odpowiedzialny Biznes” przez Krajową Izbę Gospodarczą, Konfederację Lewiatan” oraz Państwową Inspekcję Pracy, Nagroda Specjalna „Rzetelni dla Biznesu” przyznana przez Radę Programową Programu "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego, Nagroda Główna w XVIII edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości, Nagroda w konkursie PIP „Pracodawca- Organizator Pracy Bezpiecznej, Nominacja do Nagrody Wojewody „Laur Świętokrzyski” w kategorii  Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, Kreator Miejsc Pracy -  dyplom  Ministra Pracy i Polityki Społecznej i wiele innych.   
   operator monitoringu przy pracy   
Plany rozwojowe firmy na najbliższe lata to przede wszystkim wzmocnienie kadrowe Działu Handlowego i wzrost sprzedaży artykułów BHP, poszerzenie zakresu usług o montaż sieci strukturalnych i urządzeń aktywnych oraz sprzedaż zbędnych dla Spółki nieruchomości niezabudowanych.

Więcej informacji o SUPON Sp. z o.o. można znaleźć na stronie: http://www.supon.kielce.pl/
Inwestuj w Kielcach