Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Startup Weekend Kielce #3

Startup Weekend wraca do Kielc. W dniach 8 - 10 grudnia 2017r., w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się 3 edycja tego polularnego na całym świecie wydarzenia. Tak, jak w poprzednich edycjach, Miasto Kielce jest współorganizatorem imprezy, a przedstawiciele zaangażowanego w realizację tego projektu Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Kielce będą na wydarzeniu obecni.
 

 

Bilety (do 25 listopada pula biletów w tańszej cenie) dostepne tutaj: 


Celem wydarzenia jest dopracowanie, zweryfikowanie pomysłów oraz wyłonienie najlepiej rokujących. Zespoły mają 54 godziny, aby wspólnie z grafikami, programistami, specjalistami od marketingu i innych dziedzin wspólnie wypracować fundamenty projektu, które zaprezentują przed jury. W realizacji chętnie pomogą mentorzy, którzy są przedstawicielami różnych branży. W skład sędziowski wchodzą partnerzy biznesowi, przedstawiciele władz miasta oraz inwestorzy.

Poprzednie edycje:

- Startup Weekend Kielce #1 (https://youtu.be/YQ1dkQsvNNc)

- Startup Weekend Kielce #2 (https://youtu.be/5nxjtRbSlEk)

Zachęcamy do udziału!
 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach