Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Przemysłowa wiosna - Targi Kielce

„Przemysłowa Wiosna” to od ponad 10 lat  wydarzenie, które buduje trendy na kolejny rok w wielu gałęziach przemysłu. O prestiżu wystaw świadczą dane dotyczące poprzedniej edycji: 900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających. W tym roku udział w „Przemysłowej Wiośnie”  potwierdziła większość z nich. To już ostatni dzwonek, aby stać się częścią tego ważnego wydarzenia, które odbędzie się od 10 do 12 kwietnia w Targach Kielce.

„Przemysłowa Wiosna”w Targach Kielce to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, Targi Elektroniki i AutomatykiTEiA, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. Do cyklu w 2018 roku dołącza kolejna specjalistyczna wystawa – STOM-ROBOTICS.

Jubileuszowa X edycja Dni Druku 3D, odbywa się w tym roku  pod patronatem firmyHP.Wydarzenieskupia wokół siebie  przedstawicieli branży skanowania 3d oraz najważniejsze podmioty związane

z branżą szybkiego prototypowania. Obecni są na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. To również szereg nowości. Podczas targów zaprezentowany zostanie pierwszy atomizer klasy biurowej służący do produkcji proszków metali autorstwa 3D Lab, a także spektakularny projekt pod nazwą SONDASYS 01, czyli pierwsza polska przemysłowa drukarka 3D drukująca w technologii SLS .Po raz pierwszy w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna”  odbędą się Targi STOM-ROBOTICS. Z pomysłem stworzenia nowej wystawy zwrócili się do organizatorów „Przemysłowej Wiosny” sami wystawcy. Partnerem tego wydarzenia została firma YASKAWA. Debiutujący STOM-ROBOTICS będzie w całości poświęcony robotom przemysłowym, wśród których  zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze roboty  marki YASKAWA – MOTOMAN.Z kolei wydarzeniem  skupiającym licznie producentów najwyższej jakości maszyn i urządzeń dla szeroko rozumianego sektora technologii obróbki blach, profili  i rur są Targi STOM-BLECH&CUTTING. Zainteresowanych branżą technologii laserowych zapraszamy na Targi STOM – LASER, gdzie będzie można poznać systemy optyki laserowej, zasady rapidprototyping, oprogramowania oraz urządzenia do opisywania laserowego. Ogromnym uznaniem co roku cieszą się również Targi SPAWALNICTWO.  Wśród uczestników ostatniej edycji można było zobaczyć produkty firm, takich jak: SPAW-TECH, CENTRO-SPAW, SPARTUS, SAP-WELD, Hyundai Welding Co., CLOOS Niemcy, KEMPER Niemcy, DYJAS Niemcy, SELCO z Włoch czy TECHNAX z Francji.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach