Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

POLSKA 2019 - już 6 lutego w Kielcach

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan & Konfederacja Lewiatan zapraszają na wydarzenie POLSKA 2019 - już 6 lutego w Kielcach! 
 
Po dwóch latach dynamicznego wzrostu, w 2019 roku gospodarka zwolni. Kilka przyczyn złoży się na spowolnienie, m. in pogarszająca się koniunktura w UE oraz rosnące tendencje protekcjonistyczne na świecie. Przedsiębiorcy coraz mocniej będą odczuwać brak pracowników, zwłaszcza wykwalifikowanych, a wzrost cen energii podniesie koszty funkcjonowania firm. W tej sytuacji spodziewane ożywienie w inwestycjach, szczególnie przedsiębiorstw prywatnych, może okazać się dosyć skromne. W 2019 roku wejdzie w życie wiele nowych regulacji, które zwiększą koszty funkcjonowania przedsiębiorców.
 
Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Konfederacja Lewiatan zapraszają na wyjątkowe wydarzenie: POLSKA 2019, podczas którego poruszone będą kwestie perspektyw rozwoju gospodarki i biznesu oraz roli organizacji pracodawców w tworzeniu nowych regulacji prawnych.

Wydarzenie odbędzie się 06.02.2019 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach (sala im. Karola Anbilda), ul. Żeromskiego 12.
 
Program wydarzenia i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: SZPP Lewiatan. Zachęcamy do udziału.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach