Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Panattoni Park Kielce - drugi etap budowy centrum dystrybucyjnego

Panattoni Europe rozpoczął drugi etap budowy świętokrzyskiego centrum dystrybucyjnego – Panattoni Park Kielce. Jest nim realizacja hali o łącznej powierzchni magazynowej 7 300 mkw. oraz ponad 1 200 mkw biur dla dwóch wiodących operatorów logistycznych: Pekaes i Raben, które rozpoczną swoje operacje w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Panattoni Park Kielce, listopad 2018

Deweloper finalizuje również pierwszą fazę inwestycji kończąc budowę hal o łącznej powierzchni 38 tys. mkw., w których znajdą się tacy klienci jak Grupa VIVE - lider w branży recyclingu tekstyliów. Cały kompleks składać się będzie z 3 budynków o łącznej powierzchni  blisko 68 tys. m kw. Obiekt dla Grupy VIVE będzie certyfikowany w rygorystycznym systemie TAPA, adresowanym do branży logistycznej, zaś cały park będzie posiadł certyfikat BREAM. 
 
Panattoni Park Kielce zlokalizowany jest w  granicach administracyjnych Kielc tuż obok Targów Kielce – zaledwie 6 km od centrum miasta, nieopodal drogi ekspresowej S7 łączącej Warszawę i Kraków. Dzięki możliwości elastycznego kształtowania modułów centrum jest w stanie zaspokoić wymagania klientów z różnych branży.