Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Orły Tygodnika "Wprost" 2017 dla VIVE Group

VIVE Textile Recycling, główna spółka wchodząca w skład VIVE Group, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie, zdobyła tytuł Orły Tygodnika „Wprost” 2017 regionu lubelskiego i świętokrzyskiego. Uroczyste wręczenie nagrody, przekazanej na ręce Agnieszki Servaas, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu, odbyło się 7 listopada w Lublinie.

Gala w Lublinie zainaugurowała II edycję nagrody „Wprost” dla najlepszych przedsiębiorstw w województwie lubelskim i świętokrzyskim. W uroczystości wzięli udział m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju – Adam Hamryszczak, Wojewoda Lubelski – Przemysław Czarnek oraz Reprezentant Marszałka Województwa Lubelskiego – dyrektor Bogdan Kawałko.

Spółka VIVE Textile Recycling została nagrodzona tytułem Orła Tygodnika „Wprost” i zdobyła wyróżnienie w kategorii przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy wzrost zysku. Kapituła doceniła przedsiębiorstwo również za zasługi na rzecz swojej małej ojczyzny i lokalnej społeczności.

- W imieniu własnym i moich partnerów z Zarządu VIVE Textile Recycling, chciałabym podziękować za to, że w roku jubileuszowym 25-lecia funkcjonowania naszej organizacji na rynku, mam przyjemność odbierać nagrodę za wzrost zysku. Oznacza to, że dobrze działamy i stabilnie budujemy nasz biznes, oparty na przetwarzaniu odpadów tekstylnych, którym dajemy drugie życie. Wszystkie wizje i projekty nie byłyby jednak zrealizowane, gdyby nie ludzie i wzajemne dobre relacje. To właśnie ludzie są największą wartością w naszej organizacji i to dzięki ich zaangażowaniu możemy odbierać takie wyróżnienia. Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju VIVE Textile Recycling i całej Grupy VIVE

– powiedziała Agnieszka Servaas, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu VIVE Textile Recycling, odbierając nagrodę.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!