Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PL EN IT
+48 41 36 76 571

O wspieraniu przedsiębiorczości w mediach

W związku z przygotowywanym przez Miasto Kielce Programem wspierania przedsiębiorczości, w piątek, 3 listopada, gościliśmy w Urzędzie Miasta ekipę telewizyjną TVP3 Kielce. Materiał przygotowany przez dziennikarzy dotyczy m.in. trwającej ankiety, skierowanej do mieszkańców naszego miasta oraz lokalnych przedsiębiorców, którzy dzięki badaniu mogą wyrazić swoje zdanie w dyskusji na temat rozwoju przedsiębiorczości w Kielcach - barierach i szansach dla prowadzenia biznesu.
 

Kielce chcą być atrakcyjne dla przedsiębiorców. Miasto przygotowało specjalne ankiety, a w nich pytania o bariery w biznesie. To element nowego programu, który ma być impulsem dla regionalnej gospodarki.

Najpierw diagnoza, potem leczenie. Pacjent - sytuacja gospodarcza w stolicy regionu. By ją uzdrowić - władze Kielc recepty szukają u mieszkańców i przedsiębiorców. - Jak możemy pomoc przedsiębiorcom? Jak usprawnić funkcjonowanie w mieście? Kolejnym polem będą spotkania z przedsiębiorcami - informuje Anita Lagierska, Centrum Obsługi Inwestora UM Kielce.

Całość do przeczytania i obejrzenia tutaj.

Źródło: TVP3 Kielce 


Ankieta do wypełnienia znajduje się na stronach Idea Kielce. Zachęcamy do udziału w badaniu - tylko do 15 listopada.
 
http://www.invest.kielce.pl/data/files/image/k/thumbs/540_360_fit_original_85_hrjkap.jpeg

 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach