Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Nowy biurowiec na mapie Kielc

VENTUS Apollo BUSINESS & LIVING to 5 kondygnacyjny, prestiżowy i nowoczesny budynek usługowo-biurowo-mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum Kielc, podzielony na dwie niezależne enklawy: biurową o nazwie VENTUS Apollo BUSINESS, oraz mieszkalną o nazwie VENTUS Apollo LIVING.
 
Wyposażony zostanie w trzy windy zapewniające szybką komunikację pomiędzy piętrami. Powierzchnia całkowita budynku liczy ok. 12 000m2, na którą składa się przede wszystkim 48 lokali usługowo-biurowych oraz 50 lokali mieszkalnych, o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, co pozwoli każdemu znaleźć mieszkanie lub biuro dostosowane do własnych potrzeb oraz możliwości. Budynek wyposażony jest w garaż podziemny posiadający 70 miejsc parkingowych, w tym 17 na podwyższonych platformach, oraz parking na poziomie parteru posiadający 13 miejsc postojowych. Razem stanowi to 83 miejsca parkingowe.

15

VENTUS Apollo BUSINESS to prestiżowe lokale biurowo-usługowe z widokiem na ul. XI Wieków Kielc oraz wejściem za pośrednictwem eleganckiego, przestronnego holu o wysokim standardzie wykończenia. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie: urzędów, sądów, banków, hoteli, galerii handlowych, dworców, szkół, gastronomi itp. oraz dostęp do parkingów zapewnia sprawną i wydajną pracę oraz szybkie wypromowanie firmy.

6
 
VENTUS Apollo LIVING to komfortowe mieszkania usytuowane w południowej części budynku gwarantując zaciszne i doskonale doświetlone lokale z balkonami oraz tarasami. W części mieszkalnej zaprojektowane zostało wewnętrzne atrium zapewniające miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Obiekt będzie posiadał dwa wejścia do części mieszkalnej, wyposażone w windy: jedno od ul. Pelca, oraz drugie - od strony deptaku od Silnicy, który dla potrzeb budowanego kompleksu zostanie gruntownie przebudowany.
 
Ventus BUSINESS & LIVING zostanie wyposażony w stolarkę wykonaną przez naszą firmę Apolloplast sp.j. z wykorzystaniem nowoczesnych i trwałych rozwiązań systemowych z użyciem potrójnych szkleń o wsp. U=0,5 (współczynnik przenikania ciepła), oraz drzwi antywłamaniowo-akustycznych do lokali biurowych i mieszkalnych. Lokale usługowo-handlowe oraz apartamenty zostaną także wyposażone w instalacje potrzebne do podłączenia i sterowania klimatyzacją. Budynek będzie podłączony do sieci światłowodowej oraz telewizji kablowej. Zabezpieczenia budynku obejmują przede wszystkim kontrolę dostępu oraz monitoring. Planowany termin zakończenia budowy i oddania obiektu do użytku to IV kwartał 2019r.

13

« Wróć

Inwestuj w Kielcach