Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Nowe tereny pod inwestycje w Kielcach

Kielecki Park Technologiczny (KPT) niebawem przystąpi do uzbrajania kolejnych 4 hektarów gruntów pod nowe inwestycje w Kielcach. Ale to nie jedyna dobra wiadomość! Lada dzień na sprzedaż wystawione zostaną pierwsze działki objęte strefą C.
 
W połowie lipca zakończono roboty związane z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych KPT – strefa B i C, w tym także prace związane z przekładką linii wysokiego napięcia. Teren o łącznej powierzchni ponad 7,5 ha uzbrojony został dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego (RPO WŚ). Niebawem zostanie ogłoszony przetarg na jego zbycie. W pierwszej kolejności na sprzedaż wystawione zostaną działki należące do strefy C. Obecnie KPT stara się również o pieniądze z RPO WŚ na uzbrojenie strefy D. To teren o powierzchni prawie 4 ha, który gmina Kielce nabyła od Elektrociepłowni Kielce. Uzbrojenie wiąże się z planowaną w tej części inwestycją – przebudową ulicy Olszewskiego w kierunku północno-wschodnim.

Więcej informacji na stronie: www.technopark.kielce.pl

« Wróć

Inwestuj w Kielcach