Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Nowe tereny inwestycyjne

Teren Kieleckiego Parku Technologicznego powiększył się o 4 ha. To efekt podpisania umowy między Gminą Kielce a PGE Bełchatów, będącą częścią grupy kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna, właścicielem elektrociepłowni Kielce.

Zakup terenu to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie ze strony inwestorów. Pozwoli on zrealizować na terenie przyległym do obszaru KPT różne biznesowe przedsięwzięcia. Docelowo pojawią się tam m.in. budynki biurowe otoczone zielenią, hale produkcyjne z towarzyszącą im infrastrukturą oraz hale przeznaczone pod nowe technologie. Nie zapomniano także o drogach i zatoczkach autobusowych oraz o terenie przeznaczonym pod rekreację i wypoczynek.

To także szansa na rewitalizację tej części miasta, kojarzonej przez lata wyłącznie z terenami przemysłowymi.

Bez�tytułu

Teren ten dzięki realizacji inwestycji drogowej polegającej na wykonaniu połączenia ulicy Olszewskiego z Zagnańską otrzyma także dobre skomunikowanie z resztą miasta. Przygotowywana jest także koncepcja poprowadzenia drogi łączącej ulice Olszewskiego z Hubalczyków, a później z ulicą Łódzką.

Żródło: UM Kielce

« Wróć

Inwestuj w Kielcach