Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Nabór dla startupów na targi w terminie 28-30.03.2017

Urząd Miasta Kielce – Centrum Obsługi Inwestora – rozpoczyna nabór startupów na targi odbywające sie w terminie 28-30.III.2017. W tym terminie w Targach Kielce mają miejsce następujące wydarzenia: 

IV Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER
IX Dni Druku 3D
XXIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM
VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE

Miasto Kielce, chcąc promować najlepsze innowacyjne pomysły biznesowe, zaprasza zainteresowane osoby do udziału w targach. Daje to możliwość autorom pomysłów na dotarcie do potencjalnych kooperantów, inwestorów, aniołów biznesu oraz kontrahentów, którzy mogą udzielić wsparcia w rozwijaniu i komercjalizacji pomysłów.  

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Z bezpłatnego stoiska skorzystają autorzy tych pomysłów, które zostaną najlepiej ocenione przez komisję konkursową. Dla wszystkich wyżej wymienionych wydarzeń targowych przewidziane jest jedno stoisko, jednak odwiedzający i wystawcy mają możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy targami.

Zainteresowane osoby winny zapoznać się z Regulaminem Konkursu „Twój startup w Targach Kielce” oraz złożyć w terminie do 16 marca do godz. 11.00 formularz zgłoszeniowy (doręczony pocztą, osobiście lub w formie skanu nadesłanego na adres: coi@um.kielce.pl). Wybrane przez startup targi powinny tematycznie odpowiadać branży, w jakiej rozwija się startup. 

Pliki do pobrania znajdują się w zakładce „Dla startupów” (nabór dla startupów na targi 2017)
 

Wszelkich szczegółowych informacji udziela Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce:
http://www.invest.kielce.pl/kontakt

« Wróć

Inwestuj w Kielcach