Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

MSPO 2018. Startup z Kielc wśród najlepszych z branży!

Oprócz wielu znanych światowych firm branży zbrojeniowej podczas tegorocznego, 26 Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, wystawia się także młoda i bardzo obiecująca firma z Kielc - MultiExtractors. Jest to możliwe dzięki współpracy Targów Kielce i Urzędu Miasta Kielce, które od kilku lat organizują bezpłatne stoiska dla startupów na różnych wydarzeniach targowych, również tych międzynarodowych. Nie inaczej jest tym razem.

Startup MultiExtractors wziął udział w konkursie pn. „Twój startup na targach MSPO”, organizowanym przez Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce, pozytywnie przeszedł ocenę pomysłu i zdobył możliwość promocji swojej działalności w postaci bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej podczas najważniejszych targów zbrojeniowych w tej części Europy.
 
 
 

Jak pokazuje doświadczenie, udział w MSPO to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów i pozyskania kooperantów dla rozwijających się firm i osób poszukujących partnerów biznesowych.

MultiExtractors Sp. z o.o. jest start-up’em inkubowanym w ramach Platform Startowych realizowanych przez Kielecki Park Technologiczny, który otrzymał wsparcie z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację projektu: „Rozwinięcie technologii pre-ekstrakcji i wdrożenie do produkcji innowacyjnego na skalę światową urządzenia MultiExractor”.

Na stoisku swoją przestrzeń miała także firma GORKY - firma oferującą usługi w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań technologicznych i inżynierskich. Jej twórcy zajmują się produkcją elektroniki przemysłowej, urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz automatyką przemysłową. Służą fachowym doradztwem technicznym, rozwiązują problemy technologiczne, modernizują istniejące maszyny i urządzenia korzystając z własnych rozwiązań oraz najnowszych osiągnięć techniki.

- Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, dla nas nie ma trudnych pytań, są tylko takie nad którymi musimy się nieco dłużej zastanowić. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, śledząc nowości oraz trendy, stale podnosimy jakość naszych usług – mówi Tomasz Knefel, właściciel firmy.
 
Centrum Obsługi Inwestora z ramienia Urzędu Miasta Kielce po raz trzeci na targach MSPO zorganizowało bezpłatne stoisko dla starupów - osób posiadających śmiałe projekty i pomysły wkraczające w świat nowych technologii. Inicjatywa COI Kielce jest cenna, daje bowiem bezpośrednie wsparcie pomysłodawcom poprzez promocję pomysłu na dużych targach o znaczeniu międzynarodowym i możliwość nawiązania współpracy z firmami z całego świata. 

Więcej o inicjatywie Centrum Obsługi Inwestora, tj. konkursie „Twój startup na targach” dowiecie się Państwo z Kieleckiego Portalu Gospodarczego www.invest.kielce.pl, zakładka „Dla start-upów”.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach