Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Korona Biznes Klub - pierwsze w tym roku biznesowe spotkanie już 6 lutego

W imieniu Zarządu  KORONA S.A. serdecznie zapraszamy  Państwa  do udziału w śniadaniu Korona Biznes Klubu, które odbędzie się w Hotelu Binkowski 6 lutego o godz. 10:00.

Na spotkaniu będziecie Państwo mogli krótko zaprezentować swoją firmę, potrzeby, oczekiwania oraz wskazać jakich kontaktów biznesowych poszukujcie i jakie obszary współpracy są dla Państwa szczególnie ważne. 

- Będzie czas na wymianę wizytówek i rozmowy biznesowe.

- Firma będąca nowym członkiem KBK podzieli się z Państwem swą wiedzą o wodzie i powietrzu.

- Możliwość uzupełnienia wiedzy i zadania pytań dotyczących zmian podatkowych dla przedsiębiorców w 2019 roku.


Cena biletów wynosi 60 zł netto. Link do rejestracji: https://biznes.korona-kielce.pl

Poniżej linki do stron Korona Biznes Klubu:

https://www.facebook.com/koronabiznesklub/
http://korona-kielce.pl/

http://partnerskieklubybiznesu.pl/

 

Czym jest Korona Biznes Klub?

Korona Biznes Klub to projekt łączący ze sobą zalety klubu biznesu z marketingiem sportowym. Jego głównym celem jest wspieranie przedsiębiorców w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z firmami z całej Polski, budowaniu partnerskiej współpracy, przyczyniającej się do rozwoju działalności oraz zwiększania zasięgów oferowanych produktów i usług. Przedsiębiorcy zyskują nowe możliwości, a klub sportowy działający na rzecz biznesu - usatysfakcjonowanych Partnerów. 

Współpracujemy z Partnerskimi Klubami Biznesu - ogólnopolską organizacją  zrzeszającą firmy z różnych branż  przy klubach sportowych. Co miesiąc w  spotkaniach PKB uczestniczy 2000 osób. Klubowiczami PKB jest 1000 firm, które wypracowują obrót  na poziomie 55 miliardów złotych rocznie.

Podczas cyklicznych spotkań będą Państwo mogli przedstawić swoją firmę, krótko zaprezentować  ofertę i  powiedzieć o Państwa oczekiwaniach i potrzebach. Naszymi gośćmi są firmy nie tylko z naszego regionu, ale również przedsiębiorcy z innych partnerskich klubów biznesu, reprezentujący różne branże.  Będą z nami nasi sponsorzy i partnerzy, także partnerzy medialni. 

Na spotkaniu zaprezentujemy założenia i model współpracy z KBK. Będzie możliwość porozmawiania i zawarcia znajomości z uczestniczącymi firmami. 

6 lutego bądźcie Państwo z nami, zabierzcie na spotkanie wizytówki, zaproście swoich partnerów biznesowych i budujcie sieć kontaktów, poznając nowych przedsiębiorców!

« Wróć

Inwestuj w Kielcach