Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Konferencja "Inwestuj w Kielcach" 3 kwietnia w Centrum Kongresowym

3 kwietnia br Miasto Kielce organizuje konferencję „Inwestuj w Kielcach” dla przedsiębiorców z Kielc i regionu. Spotkanie swoją tematyką obejmować będzie wiele bardzo ważnych z punktu widzenia gospodarczego kwestii, jak zachęty inwestycyjne, istniejące i planowane programy wsparcia dla przedsiębiorców, oferowane zarówno przez miasto, region, a także dostępne na szczeblu rządowym. Jednym z punktów będzie idea smart city, a przede wszystkim osiągnięcia naszego miasta na tym polu, jak również prezentacja założeń funkcjonowania Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar – największej obecnie w Kielcach inwestycji rządowej.


Rejestracja poprzez formularz dostępny TUTAJ

Program konferencji Inwestuj w Kielcach -
Program_20190403

Informacji o wydarzeniu udziela Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce

coi@um.kielce.pl, tel. 41 36 76 557

Podczas konferencji zaprezentowane będą założenia Ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o wspieraniu nowych inwestycji, która znowelizowała warunki uzyskania zwolnień podatkowych dla przedsiębiorców w ramach specjalnych stref ekonomicznych. W wydarzeniu udział weźmie Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” i w ramach indywidualnego stoiska będzie udzielała przedsiębiorcom szczegółowych informacji o dostępnych w województwie świętokrzyskim instrumentach wsparcia.
 
W realizację i promocję wydarzenia zaangażowały się organizacje przedsiębiorców działające na terenie Kielc, w tym ŚZPP „Lewiatan”, Forum Pracodawców Prywatnych, BCC Loża Świętokrzyska, Staropolska Izba Przemysłowo – Handlowa, Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców. Zaproszenie do osobistego udziału w konferencji wysłano także do istniejących w Polsce izb handlowych, gospodarczych, przemysłowych oraz do przedstawiciela Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej.
 
Kielce_Konferencja_InwestujwKielcach_baner
 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach