Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Konferencja "Czas wolny Polaków" już za tydzień

Już za tydzień, 16 października br., rozpoczenie się ogólnopolska konferencja "Czas wolny Polaków". "Dziennik Gazeta Prawna" wraz z Miastem Kielce serdecznie zapraszają do Targów Kielce, gdzie spróbują dokładniej przyjrzeć się zagadnieniom z zakresu przemysłu czasu wolnego i pokazać jaka jest skala tego zjawiska oraz jak przedsiębiorcy mogą skorzystać z coraz powszechniejszego ruchu na tym rynku.

Gościem specjalnym wydarzenia jest Robert Korzeniowski, który będzie rozpatrywał "Pasja czy biznes – co powinno być na pierwszym miejscu".

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców i inwestorów działających na rynku usług hotelarskich, gastronomicznych, turystycznych, agencji eventowych, przedstawicieli środowisk sportowych, fitness & wellness, producentów sprzętu, usług i akcesoriów sportowych a także samorządowców.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Zarejestrować można się na stronie internetowej organizatora: https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/czaswolnypolakow/formularz.html

« Wróć

Inwestuj w Kielcach