Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Konferencja "Czas wolny Polaków"

Przemysł czasu wolnego to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki. Mamy w Kielcach świetne zaplecze w postaci nowoczesnych obiektów sportowych, mamy rozwijającą się bazę noclegową. Wreszcie – mamy unikalne na skalę europejską warunki naturalne – 5 rezerwatów przyrody położonych w granicach administracyjnych miasta. Ale wciąż poszukujemy nowych możliwości i nowych sposobów na rozwój aktywności mieszkańców Kielc i osób odwiedzających nasze miasto.
 
Oferta rozszerzająca potencjał Kielc jeśli chodzi o możliwość spędzania czasu wolnego jest dla nas bardzo istotna. Dlatego włączyliśmy się do działań „Dziennika Gazety Prawnej”, która już w najbliższy wtorek 16 października zorganizuje w Targach Kielce konferencję „Czas wolny Polaków”, podczas której przyjrzymy się bliżej zagadnieniom z zakresu przemysłu czasu wolnego.
 
Gość specjalny wydarzenia, Robert Korzeniowski - polski lekkoatleta, chodziarz, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego, Menadżer Projektu Medycyna dla Sportu i Aktywnych  w Grupie LUX MED, opowie o tym, co powinno znaleźć się na pierwszym miejscu – pasja, czy biznes. 
 
Podczas konferencji Kamil Pakosz, CEO Hello Poland – Ogólnopolskiej Interaktywnej Platformy Turystycznej zastanowi się „Jak zmienia się sposób spędzania czasu wolnego przez Polaków?”.
 
W programie przewidziano dwa panele dyskusyjne. W panelu „Ile jest warty czas wolny Polaków?” wezmą udział m.in. Jacek Janowski – dyrektor Departamentu Polskiej Turystyki Krajowej, POT, Szymon Pankowski z Corporate Finance Central Europe Deloitte oraz Anna Zachara-Widła z Polskiej Rady Centrów Handlowych.
 
W drugim panelu „Jak imprezy wpływają na rozwój gospodarczy miast i regionów” uczestniczyć będą Robert Stępowski – twórca platformy MarketingMiejsca.com.pl, Artur Sobolewski – dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Miasta Kielce oraz przedstawiciele miast Wrocław i Łódź.
 
Zwieńczeniem wydarzenia będzie Gala wręczenia wyróżnień w rankingu Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży dla polskich samorządów odznaczających się dużym zaangażowaniem w zakresie wspierania kultury fizycznej.
 
Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców i inwestorów działających na rynku usług hotelarskich, gastronomicznych, turystycznych, agencji eventowych, przedstawicieli środowisk sportowych, fitness & wellness, producentów sprzętu, usług i akcesoriów sportowych a także samorządowców.
 
Partnerem konferencji są: Targi Kielce oraz Polska Organizacja Turystyczna.
 
Zapraszamy do udziału. Wstęp jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, rejestracja oraz szczegółowy program dostępny pod adresem: www.gazetaprawna.pl/konferencje/czaswolnypolakow