Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Kolejne tereny inwestycyjne uzbrajane w KPT

30 stycznia br. Kielecki Park Technologiczny podpisał umowę o unijnym dofinansowaniu na uzbrojenie kolejnych terenów inwestycyjnych.
 
Inwestycja dotyczy rozbudowy infrastruktury niezbędnej do zapewnienia optymalnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej – budowę dróg dojazdowych i dociągnięcie wszelkich niezbędnych mediów. W trakcie prac wyodrębnionych zostanie kilka działek o powierzchni od 0,25 do 0,5 ha. Dzięki temu strefa D, bo o niej mowa, będzie mogła zostać wystawiona na sprzedaż, a zainteresowane nabyciem tych działek firmy będą mogły zagospodarować ten teren. – informuje Justyna Lichosik, zastępca dyrektora KPT. Dodaje, że umowa o dofinansowanie inwestycji uzbrojenia strefy D została podpisana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego  na lata 2014-2020. Planowany termin oddania terenów strefy D do komercjalizacji to IV kwartał 2019 r. 
 
Uzbrojenie wykona Zakład Usługowo-Handlowy TOMBET. Prace już ruszyły.

Źródło informacji - Kielecki Park Technologiczny

 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach