Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Kieleckie firmy nominowane w konkursie TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2018!

Jak co roku Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce, działając w imieniu Prezydenta Miasta zgłosiło do plebiscytu TOP Pracodawca Polski Wschodniej kilka kieleckich firm, które swą działalnością, w tym pozabiznesową i na rzecz rozwoju regionu i rynku pracy, wyróżniają się także na tle kraju.

Z przyjemnością informujemy, że do finałowego konkursu, spośród zgłoszonych przedsiębiorstw zostały nominowane 2 kieleckie firmy: DS Smith oraz Echo Investment.

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone najlepszym pracodawcom podczas V Wschodniego Kongresu Gospodarczego 3 października w Białymstoku.

Obecnie trwa głosowanie online, w którym każdy może oddać głos na wyselekcjonowane firmy z makroregionu Polski Wschodniej.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony https://www.pulshr.pl/konkurs/top-pracodawcy-polski-wschodniej-2018,38/  i oddania głosu na firmę z Kielc.
 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach