Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Kielecki start-up wyróżniony podczas V Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku

Najlepsze pomysły na biznes z województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego zaprezentowano podczas V Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. W finałowej 10-tce najlepszych startupów Polski Wschodniej znalazł się również pochodzący z Kielc AI FORCE 1 z produktem My Social Seller.
 
AI FORCE 1 jest autorem systemu MSS (My Social Seller) Chatbot do sprzedaży produktów i usług poprzez Facebook. Chatbot MSS umie rozpoznać emocje klienta, wykorzystuje język naturalny oraz uczy się na podstawie rozmów z klientami. Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom firma moze zwiększyć sprzedaż swoich produnktów w internecie, wykorzystując najpopularniejszy obecnie komunikator jakim jest Facebook. Innowacyjność pomysłu polega na wykorzystaniu sztucznej inteligenci - sieci neuronowej. Wiecej na temat pomysłu znajduje sie na stronie My Social Seller.
 
Top Start-up x

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku to poświęcony najważniejszym dla gospodarki Polski Wschodniej kwestiom dwudniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem około półtora tysiąca gości z Polski i z Europy. Więcej informacji o kongresie na stronie Wschodniego Kongresu Gospodarczego. 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach