Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

KeeClean - z cyklu Biznes Newsroom

KEECLEAN to największa firma w województwie świętokrzyskim świadcząca profesjonalne wysokościowe usługi mycia okien, elewacji szklanych i nowoczesnych gładkich fasad przy użyciu wody osmotycznej z zastosowaniem szczotek teleskopowych. Taka woda, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, jest krystalicznie czysta i posiada doskonałe właściwości myjące, a umyte nią powierzchnie lśnią czystością nawet dwa razy dłużej niż w przypadku użycia zwykłych detergentów.
  

Firma powstała w lipcu 2016 roku, zaś jej właścicielem jest Sylwia Iwanczatik. Siedziba KEECLEAN znajduje się w Kieleckim Parku Technologicznym przy ul. Olszewskiego 6. Jest to firma usługowa, specjalizująca się w myciu elewacji szklanych wodą osmotyczną oraz wykonywaniu prac porządkowych, również na wysokościach.  
Dzięki zastosowaniu przez firmę technologii WATER FED POLE, woda poddawana jest demineralizacji i filtracji membranowej, co sprawia, że posiada ona doskonałe właściwości myjące oraz potrafi bez żadnych śladów (smug, zacieków, itp.) szybko odparować z wyczyszczonej powierzchni.

F_02

Troska o ochronę środowiska, bezpieczeństwo pracy i jakość wykonywanych usług to priorytet w firmie KEECLEAN. Dlatego też, KEECLEAN nie stosuje żadnych środków chemicznych, a jedną z cech charakterystycznych firmy jest dbałość o profesjonalizm i terminowość wykonywanych zleceń. 

  1

Mimo, że KEECLEAN to młoda firma, ma już za sobą umycie ponad 20 000 m2 powierzchni szklanych oraz rozbudowaną sieć stałych odbiorców usług. Usługi wykonywane przez KEECLEAN w bardzo krótkim czasie zyskały uznanie m.in. wśród takich firm jak: Qubus Hotel Managment Sp. z o.o., Hotel Ibis Kielce Centrum, Sieć Aptek Codziennych, salon samochodowy BMW ZK Motors w Kielcach, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, czy ogólnopolska sieć sklepów Merkury Market Sp. z o.o.

IMG_0759

We wrześniu 2016 roku firma KEECLEAN uzyskała certyfikat „Firma Przyjazna Internautom”. Firma została doceniona przez internautów w szczególności za: kompletność i rzeczowość oferty, dbałość o pozytywne opinie klientów, pozyskiwanie referencji od partnerów i wyróżnianie swojego wizerunku.

IMG_6668

KEECLEAN ma ambitne plany rozwojowe i dzięki inwestycjom w dodatkowy sprzęt, technologię i szkolenia wchodzi na rynek ogólnopolski, a co za tym idzie, planuje wzrost zatrudnienia w najbliższym czasie.
Więcej o usługach proponowanych przez firmę KEECLEAN można dowiedzieć się ze strony internetowej: www.keeclean.pl.
Inwestuj w Kielcach