Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

JANUSZE INFORMATYKI, łączmy się! Zagłosujmy na elektryka!

Zespół Szkół Elektrycznych  jako jedyna szkoła z Kielc zgłosił swój projekt do ogólnopolskiego konkursu „Projekt z klasą” organizowanego co roku przez wydawnictwo „Nowa Era”.
 
Kielecki elektryk potrzebuje naszego wsparcia, bo do fazy finałowej konkursu przejdą tylko szkoły z największą liczbą głosów. Do tej pory udało się uzyskać już 732 głosy, ale konkurencja jest ogromna, więc pomóżmy uczniom i nauczycielom ZSE w Kielcach!
 
Aby zagłosować na kielecki projekt edukacyjny, należy oddać swój głos na stronie:
https://www.projektzklasa.pl/component/projektzklasa9/projekt/1639?fbclid=IwAR0KI8gtK5dr8jdEDh9XP2SFpUb8dXgEiy5gucrmNB-J02E70A47QhiMrcE
Przycisk do głosowania znajduje się w prawym górnym rogu i wymaga przejścia przez kilka kroków, ale nie jest konieczne podawanie numeru telefonu. Głos liczy się dopiero po wejściu w link w mailu zwrotnym. Glosować można codziennie do 13 grudnia.
 
INTERAKTYWNA EDUKACJA (2018/2019) to kontynuacja projektu z lat poprzednich z nowymi elementami. W ramach projektu odbywają się cykliczne spotkania, na których uczniowie uczą się programowania i informatyki oraz publikowania swoich osiągnięć.  Uczniowie administrują i tworzą treści multimedialne z zakresu pomocy technicznej, humoru informatycznego i przygotowania do egzaminów zawodowym m.in. na stronie i FB pod wdzięczną nazwą „JANUSZE INFORMATYKI” :-) Społeczność stworzona wokół projektu to już 15 092 osoby!
 
P.S. Newsa podaj dalej :-)

Janusze informatyki

« Wróć

Inwestuj w Kielcach