Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Inkubator logistyczny w KPT

Kielecki Park Technologiczny przygotowuje się do kolejnej inwestycji – w środę została podpisana preumowa na dofinansowanie budowy inkubatora logistycznego „Rotterdam Inc.”.
 
Do 2020 roku ma być gotowa hala magazynowa o powierzchni 2,2 tys. m przeznaczona dla lokatorów Parku. Powstanie na terenach inwestycyjnych przy ul. Olszewskiego. Specjalne zaprojektowana i sterowana za pomocą odpowiednich aplikacji infrastruktura umożliwi firmom szybką wysyłkę towarów do klienta za pośrednictwem firm kurierskich. Pozwoli to lokatorom na skrócenie czasu dostaw.
 
Realizacja inwestycji jest możliwa dzięki uzyskaniu współfinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach