Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

22 i 23 listopada w Kielcach odbył się I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych. To wydarzenie skierowane głownie do osób z branży księgowej stanowi doskonałą okazję do omówienia bieżących problemów związanych z rozliczaniem finansów przedsiębiorstw, zmieniającym się rynkiem pracy oraz nowościami w prawie.
 
Uczestnicy, paneliści i goście wydarzenia organizowanego w Targach Kielce mieli okazję wymienić poglądy m.in. z przedstawicielami Sage i Microsoft o możliwościach jak również zagrożeniach związanych z cyfryzacją rzeczywistości i zastosowaniem technologii informatycznych w usługach.  Dyskutowano także o budowaniu dobrej współpracy samorządu oraz MŚP.  Podczas uroczystej gali Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych rozstrzygnięty został konkurs „Twoje logo-Twoja marka”, w którym wyróżniono biura rachunkowe dbające o spójny i nowoczesny wizerunek firmy i konsekwentne promowanie własnej marki.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach