Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Echo Investment - z cyklu Biznes Newsroom

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, realizującym projekty w sektorach biurowym, handlowym i mieszkaniowym.
Od 2015 roku głównym akcjonariuszem Echo Investment jest grupa kapitałowa PIMCO- Oaktree- Griffin Real Estate, która należy do najbardziej dynamicznych i aktywnych podmiotów w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.
Firma jest od 1996 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowała ponad 130 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 300 000 mkw.
Galeria_Echo_panorama_10_2011
Obecnie Echo skupia się na Warszawie i siedmiu największych rynkach regionalnych oraz na działalności deweloperskiej: co do zasady, w krótkim czasie po wybudowaniu i wynajęciu biurowców lub centrów handlowych, zamierza je sprzedawać. Celem szybkiej rotacji kapitału jest wypracowywanie wyższych stóp zwrotu oraz coroczna wypłata dywidendy.
Hortus Krakow
Echo Investment oprócz działalności biznesowej angażuje się również w projekty wsparcia dla organizacji zajmujących się wrażliwymi problemami. Od 2009 r. pomaga kieleckiemu Zespołowi Placówek opiekuńczo-wychowawczych im. Aleksandra Kamieńskiego „Kamyk”. Również od 2009 r. współpracuje z Harcerskim Zespołem Wokalno-Instrumentalnym „Wołosatki”, który działa w Kielcach od ponad 40 lat. Echo Investment dorzuca również swoją cegiełkę do działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spółka od 2000 roku licytuje złote serduszko, z którego pieniądze są przekazywane na sprzęt medyczny w polskich szpitalach. Od 2014 roku wspiera działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (poprzez Fundację Poland Business Run), pomagającej osobom, które uległy wypadkom.
Tryton Gdansk
Celem Spółki na kolejne lata jest realizowanie dużych, wielofunkcyjnych i miastotwórczych projektów. Grupa chce tworzyć miejsce funkcjonowania dla mieszkańców miast – wygodne do pracy, mieszkania, rozrywki i zaspokajania wszystkich potrzeb. Projekty realizowane przez Echo Investment mają promować miejski styl życia i przyciągać ludzi przez cały dzień.
Osiedle Jasminowe Poznan
Więcej informacji o Echo Investment można znaleźć na stronie: http://www.echo.com.pl/
 
 
Inwestuj w Kielcach