Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Dotacje na otwarcie firmy

Uwaga! Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach oraz firma EDU VIRTUAL rozpoczyna nabór osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej w ramach projektu „KOF - Koniecznie Otwórz Firmę!” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego Poddziałanie 10.4.2.
 
Projekt skierowany jest do osób: powyżej 30 roku życia, bezrobotnych, poszukujących pracy (pozostających bez zatrudnienia), nieaktywnych zawodowo lub osób odchodzących z rolnictwa, które uczą się lub zamieszkują na terenie Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego, znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.:
  • kobiety,
  • osoby po 50 roku życia,
  • z niepełnosprawnościami,
  • długotrwale bezrobotne,
  • niskowykwalifikowane.
 
Aby zakwalifikować się do projektu należy spełniać przynajmniej jedno z powyższych kryteriów.
 
KOF – Kielecki Obszar Funkcjonalny obejmuje gminy: Kielce, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Sitkówka Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk.
 
W ramach projektu można otrzymać wsparcie szkoleniowo-doradcze, wsparcie finansowe w wysokości do 24.000 zł na wydatki związane z zakupem środków trwałych oraz bezzwrotną dotację na bieżące koszty działalności (12 miesięcy x 1.000 zł).
 
Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły do wyczerpania limitu miejsc.
 
Więcej informacji udziela biuro projektu:
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa
ul. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
II piętro
Tel. 41-344-43-92
e-mail: sekretariat@siph.com.pl
http://www.siph.com.pl/pl/OSiph/Projekty/Strony/169

« Wróć

Inwestuj w Kielcach