Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Dorbud S.A. - z cyklu Biznes Newsroom

DORBUD jest wiodącą firmą w regionie związaną z inteligentnym i innowacyjnym rozwojem w dziedzinie budownictwa.
Firma powstała w 1992 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza, która w 1998 roku przekształcona została w spółkę prawa handlowego o nazwie Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe DORBUD S.A., natomiast od 2011 r. spółka używa skróconej nazwy – DORBUD S.A.
Głównym przedmiotem działalności spółki jest budownictwo w szerokim tego słowa wymiarze, poczynając od mieszkań i apartamentów poprzez szkoły, szpitale, obiekty przemysłowe czy też budynki użyteczności publicznej, które spółka realizuje jako Generalny Wykonawca. Na rynku regionalnym DORBUD S.A. jest znany głownie ze swojej działalności deweloperskiej.

Bocianek

Warto podkreślić, że firma posiada w 100 procentach kapitał polski, a jej działalność nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Spółka dysponuje oddziałami zagranicznymi a są to: Zakład Wykonawczy w Niemczech, Spółka Zależna w Szwecji jak również Spółka i Oddział Wykonawczy w Kazachstanie. Nie bez znaczenia jest fakt, iż firma poprzez wieloletnie doświadczenie i wypracowane a także doskonalone przez te lata standardy, osiągnęła tak znakomity rozwój. Te elementy przedkładają się na jakość oferowanych usług w zakresie generalnego wykonawstwa robót budowlanych, co również potwierdza uzyskany System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2008 .

037_03242014_Sanatorium_Bristol

Dorbud to praca na wielu typach projektów, które obejmują generalne wykonawstwo, zarządzanie budową i projektowanie. Firma zapewnia kompleksową realizację od skomplikowanych technologicznie obiektów przemysłowych po logistycznie ambitne projekty uniwersyteckie.
Dorbud w wielu przypadkach to nie tylko Generalny Wykonawca inwestycji. W kompetencjach firmy pozostaje również zarządzanie nieruchomościami oraz doradztwo techniczne. Spółka stara się nieustannie poszukiwać innowacyjnych technologii wznoszenia budynków oraz nowych materiałów, aby podnosić efektywność energetyczną oraz zmniejszać negatywne oddziaływanie budowli na środowisko. Ponadto jest zaangażowana w prace upowszechniające stosowane najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

_MG_4204

„Nie spełniamy  oczekiwań, my je przekraczamy” – to motto towarzyszy firmie już blisko 25 lat i w pełni oddaje zaangażowanie spółki w realizowane projekty. Obecny sukces jaki osiągnęła firma z pewnością jest wynikiem takich właśnie działań.
Wspominając o DORBUD S.A. nie sposób nie dodać też informacji, że z inicjatywy właścicieli spółki – Doroty i Tomasza Tworków została powołana, prężnie działająca „Fundacja Nowa Przestrzeń Sztuki”, poprzez którą Państwo Tworek spełniają się w obszarze prezentowania sztuki w przestrzeni publicznej. Jak widać sztuka i budownictwo idą w parze!
Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie: http://www.dorbud.pl/
Inwestuj w Kielcach