Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Dni dla biznesu

Dziś, 7 listopada, odbywają się w Kielcach Dni dla biznesu. Jest to już czwarta edycja wydarzenia organizowanego w Kielcach przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, Polską Izbę Biegłych Rewidentów  oraz Stowarzyszenie księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Kielcach. Partnerami wydarzenia są także Targi Kielce, Miasto Kielce reprezentowane przez Centrum Obsługi Inwestora oraz portal internetowy Infor.pl.

Dni dla biznesu są okazją do zapoznania się z nowymi aktami prawnymi i stosowanymi rozwiązaniami podatkowymi. Tegoroczna edycja poświęcona jest pakietowi ustaw w ramach tzw. Konstytucji dla biznesu, która obowiązuje w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Obecność przedstawicieli głównych instytucji zrzeszających i certyfikujących księgowych praz doradców podatkowych sprawia, iż najliczniej reprezentowaną grupą zawodową na wydarzeniu są właściciele i pracownicy biur rachunkowych. Niemniej poruszane zagadnienia są interesujące dla wszystkich aktywnych przedsiębiorców i pracowników działów finansowych firm.

Takie forum wymiany poglądów i doświadczeń jest w Kielcach bardzo potrzebne – mówi Anita Lagierska, zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta w kieleckim ratuszu. – Świadczy o tym  niesłabnące zainteresowanie uczestników oraz duża frekwencja. Jako miasto z przyjemnością wspieramy takie inicjatywy i sami chętnie zaprezentujemy działania podejmowane przez miasto promujące przedsiębiorczość wśród młodzieży szkół średnich czyli projekt: Program: Edukacja Przedsiębiorczości .