Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w plikach cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji w polityce prywatności Zamknij okno
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Badania fokusowe

W Kielcach powstaje Program wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce. Realizatorem zadania jest konsorcjum firm ASM Centrum Badań i Analiz oraz Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc. W ramach prac organizowane będą w styczniu i lutym 2018 badania fokusowe z pytaniami o to, co należy poprawić, by lokalne firmy funkcjonowały w lepszym otoczeniu. Udział w badaniach może wziąć każdy przedsiębiorca z Kielc oraz inna osoba zainteresowana tworzeniem w mieście dobrego klimatu dla biznesu.

Jeśli są Państwo przedstawicielami poniżej wskazanych grup i zechcą Państwo współuczestniczyć w przygotowaniu Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce, zapraszamy do udziału w dyskusjach. Mogą w nich wziąć udział osoby mieszkające lub pracujące w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym, obejmującym Kielce, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedzianą Górę, Morawicę, Piekoszów, Sitkówkę-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk.

W szczególności zapraszamy przedstawicieli:
  • Małych oraz mikro firm z obszaru KOF
  • Dużych i średnich firmy z obszaru KOF
  • Instytucji otoczenia biznesu oraz urzędów pracy z obszaru KOF
  • Kieleckich uczelni wyższych
  • Startup’ów i studentów z obszaru KOF
  • Samorządów gminnych z obszaru KOF
 
Dyskusje będą zorganizowane w centrum miasta o dogodnej godzinie dla osób uczestniczących.

Aby wziąć udział w badaniach lub dowiedzieć się więcej na temat Programu wspierania przedsiębiorczości dla Miasta Kielce, należy wejść na stronę Inwestuj w Kielcach: http://www.invest.kielce.pl/badania-fokusowe.

Zgłoszenia do udziału w badaniach przyjmowane są także drogą mailową na adres e-mail przedstawiciela firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, której Urząd Miasta Kielce zlecił prace nad Programem

l.groblewski@asm-poland.com.pl lub pod numerem telefonu 697 122 860.

« Wróć

Inwestuj w Kielcach