Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PL EN IT
+48 41 36 76 571

AGROTECH

W Kielcach zakończyła się kolejna, dwudziesta trzecia edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH. Z uwagi na rekordową liczbę zwiedzających (ponad 65 tysięcy) oraz wykorzystaną powierzchnię wystawienniczą (blisko 65 tysięcy m kw.) ARROTECH można uznać za najważniejsze wydarzenie rolnicze w Polce.  

Na targach prezentowane są najnowsze maszyny i technologie stosowane w rolnictwie: ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze oraz budownictwo inwentarskie.

Gościem wydarzenia był Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ważną tradycją targów jest wręczenie nagród i wyróżnień, którymi w tym roku zostali uhonorowani m.in. Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan; Poznańska Hodowla Roślin; przedsiębiorstwo ARKOP; firma TRANS FEED.

XXIII Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła XVII wystawa LAS-EXPO. Atrakcją tego wydarzenia były dynamiczne pokazy rzeźbienia pilarką.

« Wróć