Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Referencje

Paweł Pacewicz
Kierownik Biura TT Kielce

W naszym oddziale w Kielcach tworzymy oprogramowanie dla inżynierów, oprogramowanie które zawsze jest przygotowane dla potrzeb konkretnego klienta. Nasz oddział kielecki istnieje od września 2014 roku, docelowo chcemy mieć 100-¬‐150 osób i termin w którym to osiągniemy zależy właściwie tylko od tego jakich kandydatów będziemy mieli, którzy będą chcieli do nas przychodzić.
 
Mamy stabilnie rosnące dochód i obroty i chcemy utrzymać taki rozwój. W tej chwili pracujemy m.in. nad... więcej


Anna Kaczmarska
Managing Director/UCMS

Rynek usług outsourcingu płac i księgowości rozwija się bardzo dynamicznie, widać duże zainteresowanie inwestorów sektorem BPO/SSC oraz lokalizacją tego typu biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej. W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie wśród klientów naszymi usługami, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego biura w Polsce.

Szukając lokalizacji kierowaliśmy się takimi kryteriami, jak: dostępność i kwalifikacje pracowników, połączenia... więcej


Bartłomiej Tworek
Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Dorbud

Rynek budownictwa w Polsce wciąż boryka się z wieloma problemami. Kryzys w gospodarce powoli się kończy, jednak w branży budowlanej, a przynajmniej w Generalnym Wykonawstwie, tego jeszcze nie widać. Panująca sytuacja na rynku oraz chęć ciągłego rozwoju naszej spółki wzmaga nasze starania na wyjście poza granice kraju (w ramach działalności produkcyjnej oraz budowlano-usługowej).
W ramach działań internacjonalizacji prowadzimy rozmowy z wieloma... więcej

Paweł Kamiński
Vice Prezes spółki City Core, właściciela KCB

Nasza spółka została powołana w 2008 roku. Celem był zakup nieruchomości, prowadziliśmy długie negocjacje, które zakończyły się sukcesem - budynek został zakupiony i do tej pory jest w portfelu firmy. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności w Kielcach, ponieważ tutaj widzieliśmy sens rozwoju, szczególnie w tych branżach, które (wtedy) właściwie w Kielcach nie istniały (np. powierzchnie biurowe klasy B+). Okazało się, że według wielu statystyk i naszych obserwacji sektor BPO (Business... więcej

Andrzej Mochoń
Prezes Targów Kielce SA

W tym roku przypada jubileusz - 25-lecie Targów Kielce. Ćwierć wieku temu zaczynaliśmy od jednej wystawy - Miedzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO. Dziś organizujemy ponad 70 targów rocznie, na których prezentuje się 7600 firm i instytucji. Ich oferty przyciagają blisko 249 000 gości z  całego Świata. Targi Kielce zmieniają miasto gospodarczo i stały się wiceliderem branży wystawienniczej w Europie Środkowo – Wschodniej.

25-lecie Targów... więcej