Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
PL EN IT
+48 41 36 76 571

Anna Kaczmarska

Rynek usług outsourcingu płac i księgowości rozwija się bardzo dynamicznie, widać duże zainteresowanie inwestorów sektorem BPO/SSC oraz lokalizacją tego typu biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej. W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie wśród klientów naszymi usługami, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego biura w Polsce.

Szukając lokalizacji kierowaliśmy się takimi kryteriami, jak: dostępność i kwalifikacje pracowników, połączenia komunikacyjne i odległość od Warszawy. Ważna była także dostępność powierzchni biurowej, wsparcie lokalnej administracji, jakość infrastruktury IT, koszty działalności i funkcjonowania biura. Określiliśmy także  rodzaj projektów, które umieścimy w kolejnym biurze oraz wynikający stąd wolumen procesów i oceniliśmy zasoby potrzebne do utrzymania ciągłości biznesu w nowej lokalizacji. 

Nasze analizy wskazały, że najbardziej właściwą lokalizacją nowego biura będzie jedno z miast poza głównymi ośrodkami BPO. Poddaliśmy bardzo szczegółowej analizie kilkanaście miast w Polsce oraz kilkukrotnie odwiedziliśmy 3-4 miasta zakwalifikowane do drugiej rundy projektu. Nasz wybór padł ostatecznie na Kielce, ze względu na potencjał kadry pracowniczej, położenie miasta oraz dobrą współpraca z urzędnikami. Po roku od otwarcia biura w Kielcach pracuje tam już 50 osób, ale w nadchodzących latach planujemy zwiększenie zatrudnienia nawet do 300 pracowników.
Od COI w Kielcach otrzymaliśmy wsparcie organizacyjne i uzyskaliśmy propozycje przygotowanych powierzchni biurowych zgodnych z naszymi potrzebami, pracownicy COI aktywnie pomagali nam w wyborze najlepszej lokalizacji. Kontakt z COI był zawsze szybki i profesjonalny, nie musieliśmy czekać na informacje, o które pytaliśmy. 


O firmie:

UMCS Group Poland świadczy usługi outsourcingu płac, kadr oraz księgowości  od lat 90-tych i jest częścią UCMS Group CEE, międzynarodowej organizacji z biurami operacyjnymi na Węgrzech, w Polsce, Rumunii. 

UMCS Group CEE to (dane za 04.2015):
•    550 obsługiwanych podmiotów w 26 krajach 
•    270 pracowników 
•    70 480 pasków płacowych miesięcznie 
•    36 599 użytkowników portalu kadrowego 

Usługi UMCS są objęte są objęte certyfikatem ISO 9001:2008

 

« Wróć

Inwestuj w Kielcach